SEZNAM NAGRAJENCEV

Seznam nagrajencev - 1x PREMIUM Iglični Roler brezplačno vsak mesec! Prijava na mailing listo roler.si

Žrebanje 08.10.2017 - nagrajenka je Petra Tomažin

Žrebanje 29.9.2017 - nagrajenka je Simona Pekolj

Žrebanje 26.8.2017 - nagrajenka je Tea Firm

Žrebanje 26.7.2017 - nagrajenka je Monika Jakob

Žrebanje 2.6.2017 - nagrajenka je Irena Cerovac

Žrebanje 10.5.2017 - nagrajenka je Neža Oblak

Žrebanje 13.4.2017 - nagrajenka je Andreja Švab

Žrebanje 31.03.2017 - nagrajenka je  Linda Mali

Žrebanje 17.02.2017 - nagrajenka je  Duška Stanišič

Žrebanje 09.01.2017 - nagrajenka je  Iris Strelec

Žrebanje 23.12.2016 - nagrajenka je  Darja Rajšp

Žrebanje 01.11.2016 - nagrajenka je  Sonja Erlač

Žrebanje 02.9.2016 - nagrajenka je  Natasa Rutar

Žrebanje 05.8.2016 - nagrajenka je  Alenka Brne

Žrebanje 19.7.2016 - nagrajenka je  Anica Kramberger

Žrebanje 26.6.2016 - nagrajenka je  Katja Urajnar

Žrebanje 31.5.2016 - nagrajenka je  Nina Kacjan

Žrebanje 30.4.2016 - nagrajenka je  Simona Gregorič

Žrebanje 16.3.2016 - nagrajenka je Barbara Petek

Žrebanje 29.2.2016 - nagrajenka je Zdenka Muršič

Žrebanje 13.1.2016 - nagrajenka je Lea Petrej

Žrebanje 31.12.2015 - nagrajenka je Metka Lemut

Žrebanje 18.11.2015 - nagrajenka je Ksenija Lah

Žrebanje 15.10.2015 - nagrajenka je Tina Petelin

Žrebanje 30.9.2015 - nagrajenka je Petra Abram

Žrebanje 22.8.2015 - nagrajenka je Pavla Arnuš

Žrebanje 13.7.2015 - nagrajenka je Lucija Seckar

Žrebanje 18.6.2015 - nagrajenka je Simona Albert

Žrebanje 20.5.2015 (april in maj) - nagrajenca sta Tanja Vinkovič in Petra Stopar


Naslednje žrebanje bo v novembru 2017.

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 30.09.2017. Podelili bomo 1x ORIGINAL IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Kos Tamara

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 24.07.2017. Podelili bomo 1x ORIGINAL IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Nina Žurman

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 31.05.2017. Podelili bomo 1x ORIGINAL IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Darja Furh

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 24.03.2017. Podelili bomo 1x ORIGINAL IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Urška Veselič

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 10.02.2017. Podelili bomo 1x ORIGINAL IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Lara Bernat

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 30.10.2016. Podelili bomo 1x DERMA REPAIR // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Maja Hrastnik

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 15.7.2016. Podelili bomo 1x IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Sanja Sever

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 31.5.2016. Podelili bomo 1x PREMIUM IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Tina Jug

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 30.4.2016. Podelili bomo 1x PREMIUM IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Lidja Lužnik

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 29.2.2016. Podelili bomo 1x PREMIUM IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Tanja Djedovič

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 14.1.2016. Podelili bomo 1x PREMIUM IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Maja Salkić

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 6.11.2015. Podelili bomo 1x PREMIUM IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Nina Mlinar

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 9.10.2015. Podelili bomo 1x PREMIUM IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Doris Barbiš

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 30.8.2015. Podelili bomo 1x PREMIUM IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Špela Lužar

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 7.7.2015. Podelili bomo 1x DERMA REPAIR STAMP // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Tanja Mojzer

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 30.6.2015. Podelili bomo 1x PREMIUM IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Ines Jazbinšek

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 18.2.2015. Podelili bomo 1x PREMIUM IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO

Srečna nagrajenka je: Jožica Sovič (Mislinja)

Nagradna igra! Deli na svojem zidu in sodeluj v nagradnem žrebanju 31.1.2015. Podelili bomo 5x PREMIUM IGLIČNI ROLER // ZAKLJUČENO


Srečni nagrajenci so: Darinka Urbančič, Nina Etc, Nataša Dvori, Nataša Štepic in Mičelca Zupanec

Seznam nagrajencev - 5x Iglični Roler brezplačno // ZAKLJUČENO

Seznam nagrajencev prvega žrebanja (16.3.2011):

Branka Dular (Ljubljana), Miro Hojnik (Maribor), Nina Vidergar (Radomlje), Ksenija Progar (Novo Mesto) in Boris Kuret (Žalec), Lija Verneli (Ljubljana).

Seznam nagrajencev drugega žrebanja (19.5.2011):

Špela Janša (Ljubljana), Mateja Marušič (Miren), Maja Skaza (Velenje), Barbara Fošt (Maribor), Monika Skubic (Lj-Dobrunje), Laura Poglajen (Šmartno pri Litiji), Janja Klinc (Cirkulane), Gregor Kranjec (Ljubljana), Anže Šeško (Ljubljana) , Jure Stojanović (Ljubljana)

Seznam nagrajencev tretjega žrebanja (6.7.2011):

Maja Ivanuša (Ljubljana), Marko Preston (Ljubljana), Petra Slamič (Komen), Petra Fale (Podnart), Saša Krč (Predvor), Tomaž Demšar (Žiri), Elvis Pučko (Ljutomer), Denis Tatar (Ljubljana), Bojana Ivanović  in Irena Železnik.

Seznam nagrajencev četrtega žrebanja (19.9.2011):

Elizabeta Janežič (Ljubljana), Karmen Veljković (Ljubljana), Anja Vozelj (Šentjanž), Jelka Šparovec (Maribor), Geni Kajsner (Dob);

Seznam nagrajencev petega žrebanja (20.11.2011):

Nataša Kržič (Ljubljana), Karmen Žagar (Stahovica), Mojca Bukošek (Štore), Mojca Dimic (Knežak), Katarina Srnovršnik (Zgornje Škofine), Katja Mihelič (Tržič), Nina Mikša (Velenje), Katja Rakovc (Kranj), Tjaša Slatinšek (Prevalje), Mario Kolac (Ljubljana), Zala Cerar (Domžale);

Seznam nagrajencev šestega žrebanja (30.1.2012):

Brina Skočaj (Brežice), Tatjana Starič (Novo Mesto), Klaudija Horvat (Beltinci), Zdenka Košnik (Ljubljana), Melita Horvat (Radovljica), Nevenka Franko (Vojnik), Eva Turkl (Maribor);

Seznam nagrajencev sedmega žrebanja (11.6.2013):

Katja Žižek (Velenje), Nina Jakovac, (Adlešiči), Anka Erjavec (Brezovica), Barbara Drole (Ljubljana), Katarina Kavčič (Kostanjevica na Krki), Rakuž Jelka (Bled), Suzana Juršič (Ormož);


VSEM NAGRAJENCEM ISKRENO ČESTITAMO!